Cursus Schumann Resonantie 26-27 september 2020 in Winkel – VOL

Cursus Schumann Resonantie 26-27 september 2020 in Winkel – VOL

Tijdens de cursus Schumann Resonantie krijg je achtergrondinformatie, uitleg en leer je de Schumann Resonantie integreren in je systeem. De integratie van de Schumann resonantie biedt bij toepassing o.a. de volgende mogelijkheden:

– Het activeren van het zelfgenezend vermogen
– Het biedt bescherming tegen straling en andere ongewenste frequenties
– Het activeert je cellen en restaureert je DNA
– Het lost blokkades op en biedt nieuwe inzichten en mogelijkheden
– Het beste middel tegen mind-control en intimidatie
– Het verbindt de rechter- en linkerhersenhelft

Als je in je leven te maken hebt, of hebt gehad, met ziekte, onverwerkte emoties, depressiviteit, ingebrachte chips, mindcontrol, misbruik, worstelingen met geloofsovertuigingen of seksualiteit is de Schumann Resonantie de oplossing.

Neem ook nu het besluit je eigen regisseur of kapitein te worden over je leven en meld je aan voor de cursus Schumann Resonantie. Deze cursus werd al gevolgd door ruim 3000 mensen en al meer dan 10 jaar met veel succes gegeven door Anton Teuben en zijn team.

Wij raden aan om de 2-daagse cursus te volgen. Mocht dat niet mogelijk zijn dan kan één dag volstaan. Wat wel betekent dat je een ijzeren discipline moet hebben en consequent moet zijn om vooral in het begin deze energie vast te houden en er ruimschoots tijd aan te besteden. Ons advies is de 2-daagse cursus, omdat met name de tweede dag de energie beter kan worden verankerd en je in korte tijd een enorme sprong voorwaarts maakt in je bewustzijn.

Datum: zaterdag 26 en zondag 27 september 2020
Tijd: 9.30 – 16.00 uur
Locatie: Centrum voor Natuurgeneeskunde, Bosstraat 7, 1731 SB Winkel (op deze locatie zijn overnachtings- en lunchmogelijkheden, neem hiervoor contact op via info@wilmawegert.nl
Kosten: 1-daagse cursus €90,- / 2-daagse cursus €150,- (incl. koffie, thee en water)
Trainer: Anton Teuben

Optioneel:
– overnachtingsmogelijkheden in Bed & Breakfast, vooraf reserveren bij Centrum voor Natuurgeneeskunde via info@wilmawegert.nl
– warme vegan lunch à €7,50 incl 21% BTW p.p. vooraf reserveren bij Centrum voor Natuurgeneeskunde via info@wilmawegert.nl

Deze cursus is volgeboekt.

 

Over de auteur

schumanninstituut administrator